Szkoła tenisa - kadra trenerska

 

 

Jarosław dejnarowicz - Trener tenisa

Jarosław Dejnarowicz - Trener tenisa

Przygodę z tenisem rozpoczął w wieku 6 lat. Były reprezentant klubu tenisowego GTT Lechia Gdańsk  dla którego osiągał liczne sukcesy na szczeblu wojewódzkim oraz ogólnopolskim. Medalista Drużynowych Mistrzostw Polski.

Karierę trenerską rozpoczął wraz z rozpoczęciem studiów na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, gdzie uzyskał tytuł magistra oraz trenera tenisa 2 klasy. Swoją wiedzą oraz doświadczeniem z pasją dzieli się na korcie tenisowym.

Jego zawodnicy osiągają wysokie pozycję na listach PZT. Najwyżej udało mu się doprowadzić swojego wychowanka do 8 miejsce w Polsce na listach PZT. Pasjonat zdrowego trybu życia, tenisa oraz wszelakiej aktywności fizycznej. Pomimo zakończenia kariery zawodniczej wciąż aktywnie uczestniczy w rywalizacji sportowej.

 

 

Damian Ptasznik - Trener tenisa

Damian Ptasznik - Trener tenisa

Absolwent Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Gdańskim. Uprawnienia trenera uzyskał w 2009r. na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku i od tego momentu rozpoczął swoją przygodę ze szkoleniem tenisowym dzieci, młodzieży i dorosłych.

Pasjonat tenisa, z którym związany jest całe życie. Pierwsze kroki na korcie stawiał w wieku 6 lat w USA. Po powrocie do kraju kontynuował karierę tenisową. Były zawodnik notowany na listach PZT. Wielokrotny uczestnik mistrzostw polski w tenisie. Obecnie czynny uczestnik ligi tenisowej w Trójmieście.

Chętnie dzieli się wieloletnim doświadczeniem tenisowym zarówno z graczami na poziomie rekreacyjnym jak i zawodniczym.