Klub Sport Park Przymorze Gdańsk

Tenis, Piłka Nożna, Badminton ...

Klub Sportowy Sport Park Przymorze to miejsce aktywnej rekreacji dla mieszkańców Gdańska i okolic. Tenis, piłka nożna, badminton - to nasze główne propozycje dla Państwa. Sport Park Przymorze oferuje swoim klientom udział w treningach zorganizowanych, ale również wynajem hali do gry w tenisa, badmintona i piłkę nożną.

Wyróżnia nas ilość dostępnych kortów ze sztuczną trawą w ramach jednego obiektu - 5 kortów pod halą,  Jako jedyni w trójmiescie posiadamy cztery korty badmintona  wykonane ze specjalnej podłogi sportowej podwójnie legarowanej i wentylowanej. Zapewni to najwyższą jakość gry oraz komfort stawów i doskonałą przyczepność.  Nowością od tego roku sią dwa bardzo nowoczesne boiska piłkarskie, na których w okresie zimowym zapewniamy zadaszenie. Hale Sport Park Przymorze umożliwiaja grę przez cały rok niezależnie od warunków atmosferycznych. W okresie letnim boki hali są rozsuwane dzięki czemu gra odbywa się na świeżym powietrzu. Na terenie obiektu zlokalizowana jest recepcja , szatnie oraz kawiarnia 


Nasza kadra wprowadzi  zarówno dzieci jak i dorosłych w świat tenisa, badmintona i piłki nożnej poprzez ciekawe zajęcia ucząc tak podstaw jak i zaawansowanych technik. Posiadamy  bardzo szeroką oferta dla najmłodszych, organizując zajęcia dla dzieci już od 4-go roku życia, a w czasie ferii, czy wakacji - półkolonie sportowe w kilku grupach wiekowych.
Treningi w Klubie Sport Park Przymorze prowadzone są na każdym poziomie zaawansowania, dla zawodników w każdym wieku, tak w grupach jak i indywidualnie.


Przyjdź. Zobacz. Pozostań z nami  .... Zapraszamy

Lubisz aktywność i ruch?

Sport Park Przymorze to miejsce dla Ciebie.